Centrum nurkowe w Hurghadzie

Polskie centrum nurkowe w Hurghadzie (Egipt) organizuje kursy nurkowania i nurkowania dla osób z certyfikatem nurkowym (nurkowania rekreacyjne). W Egipcie możesz z nami nurkować przez cały rok.

Centrum nurkowe tworzy dwoje polskich instruktorów nurkowania PADI, którzy w 2004 roku na swój dom wybrali Hurghadę nad Morzem Czerwonym w Egipcie.


Gdzie nas znajdziesz w Hurghadzie

Polska baza nurkowa w Hurghadzie od wielu lat współpracuje z 5cio gwiazdkowym centrum nurkowym PADI Panorama Divers, które jest zarejestrowane w PADI. Baza znajduje się w centrum Hurghady w dzielnicy Sakkala. Takie położenie centrum nurkowego jest korzystne - pozwala nam na pływanie na dowolną rafę w Hurghadzie. 


Możesz z nami nurkować rekreacyjnie i uczyć się

Prowadzimy po polsku szkolenia na wszystkich poziomach kursów nurkowania: podstawowym kursie nurkowania OWD, zaawansowanych kursach nurkowania: kurs AOWD i kurs Rescue Diver oraz kursach specjalizacji nurkowych PADI.

Nurkom planującym nurkowania techniczne proponujemy szkolenia na kursach TEC. Osoby pragnące zostać profesjonalistami PADI mogą wziąć udział w szkoleniach na divemastera lub instruktora PADIWyposażenie centrum nurkowego

Centrum nurkowe w Hurghadzie posiada: własną łódkę Scuba Academy 1, wypożyczalnię sprzętu nurkowego, klimatyzowane sale do zajęć teoretycznych, kompresorownię i sklep ze sprzętem nurkowym. Jeśli masz swój własny sprzęt nurkowy możesz go wypłukać, wysuszyć i przechować w centrum nurkowym pomiędzy dniami nurkowymi.


Dodatkowe wyposażenie

Możesz u nas wypożyczyć: twiny, stage, skrzydła z płytą, uprzęże do sidemount, aparat fotograficzny z obudową oraz CCR Rebel.

Możesz zamówić: nitroks, trymiks i tlen.


Który hotel wybrać

Najbliżej centrum nurkowego położone hotele: Le Pacha, Minamark, Sea Gull, Bella Vista, Regina oraz Sunrise Holidays.

Centrum nurkowe organizuje bezpłatnie transfery ze wszystkich hoteli w Hurghadzie.

El Gouna, Makadi, Safaga i Sahl Hasheesh - transfery są odpłatne. 

Polskie centrum nurkowe Hurghada
Polska baza nurkowa Hurghada
Centrum nurkowe Hurghada

  
PADI CDC