Kursy nurkowania PADI w Hurghadzie

Kursy nurkowania w Hurghadzie: kurs nurkowania dla początkujących (kurs OWD), zaawansowane kursy nurkowe (AOWD i Rescue) oraz specjalizacje nurkowe PADI.

Nauka nurkowania w Egipcie przez cały rok, indywidualnie i po polsku z polskimi instruktorami nurkowania. Możesz dopasować termin rozpoczęcia kursu do terminu Twojego urlopu. Aktualne ceny kursów nurkowania i materiałów szkoleniowych znajdziesz w cenniku.

Współpracujemy z licencjonowanym 5cio gwiazdkowym centrum nurkowym PADI Panorama Divers w Hurghadzie (Egipt, Morze Czerwone).

Szkolenie nurkowe z widokiem na rafę koralową - sezon w Egipcie trwa cały rok a lot zajmuje jedynie cztery godziny


Kursy nurkowania PADI w Hurghadzie


W Hurghadzie, dla osób, które chcą nauczyć się nurkować, prowadzimy podstawowe kursy nurkowania: kurs OWD.

Kurs nurkowania dla początkujących OWD trwa cztery dni i po jego ukończeniu możesz nurkować na maksymalną głębokość 18 metrów. 

Jeśli chcesz poznać podstawy nurkowania, a podczas urlopu możesz poświęcić nurkowaniu jedynie 2 dni, to proponujemy Ci dwudniowy kurs Scuba Divera. Po ukończeniu kursu możesz nurkować na maksymalną głębokość 12 metrów pod opieką profesjonalisty. Kurs Scuba Divera jest częścią kursu OWD - jeśli zechcesz kontynuować naukę nurkowania to kolejne dwa dni wystarczą do ukończenia kursu OWD.Jeśli jesteś już certyfikowanym nurkiem to kolejnym krokiem jest zaawansowany kurs nurkowania: kurs AOWD.

Podczas kursu AOWD w Hurghadzie rozwiniesz swoją wiedzę i umiejętności nurkowe i będziesz mógł nurkować do maksymalnej głębokości 30 metrów. Do kursu nurkowania AOWD można przystąpić bezpośrednio po podstawowym kursie nurkowania OWD lub też mając pewne doświadczenie - Twój instruktor nurkowania na pewno podpowie Ci co jest dla Ciebie najlepsze.

Jeśli chcesz być lepszym partnerem nurkowym, mieć większą wiedzę i świadomość o bezpieczeństwie to proponujemy Ci "zabawę na serio" czyli: kurs Rescue Diver.

Kurs nurkowania Rescue Diver to nie tylko ciekawe zajęcia i satysfakcja z ukończenia ale i przeżycie, które zawsze będziesz wspominać.Poza kursami nurkowania w systemie PADI prowadzimy w Hurghadzie cały szereg specjalizacji nurkowych PADI. Specjalizacje nurkowe rozwijają umiejętności i poszerzają wiedzę nurka w wybranej dziedzinie. 

Możesz robić lepsze zdjęcia pod wodą - pomoże Ci w tym specjalizacja Podwodna Fotografia Cyfrowa. Jeśli lubisz nurkować głęboko właściwa będzie specjalizacja Nurkowanie Głębokie. Dla zainteresowanych wrakami: Nurkowanie Wrakowe.

Wybór specjalizacji nurkowych PADI jest duży - każdy nurek znajdzie coś dla siebie.


Dla tych nurków, którzy planują zawodowo związać się z nurkowaniem mamy ofertę nurkowych kursów profesjonalnych:

Dla osób, które są zainteresowane nurkowaniami poza limitami nurkowań rekreacyjnych i chciałyby zacząć nurkować technicznie mamy kursy techniczne TEC.

W centrum nurkowym istnieje również możliwość wypróbowania i/lub szkolenia na obiegu zamkniętym CCR.


Hurghada to doskonały wybór na kurs nurkowania:

  • sezon nurkowy w Egipcie nad Morzem Czerwonym trwa cały rok
  • kursu nurkowania w Hurghadzie to nie tylko szkolenie ale i zwiedzanie raf koralowych
  • woda jest ciepła i przejrzysta (temperatura wody nie spada nigdy poniżej 20 stopni)
  • lot samolotem z Europy trwa cztery godziny


Kursy nurkowania prowadzone są przez doświadczonych polskich instruktorów w 5-cio gwiazdkowym centrum PADI w Hurghadzie (Egipt).

Kursy nurkowania PADI w Hurghadzie
Nurkowanie Hurghada
Kursy nurkowania Hurghada

  
PADI CDC