Specjalizacje nurkowe PADI w Hurghadzie

W centrum nurkowym w Egipcie (Hurghada nad Morzem Czerwonym) oprócz kursów nurkowania prowadzimy również kursy specjalizacji nurkowych PADI.

Specjalizacje nurkowe PADI to krótkie kursy, podczas których możesz rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności na konkretny, wybrany przez siebie temat. Specjalizacje nurkowe przeznaczone są dla osób, które ukończyły już podstawowy kurs nurkowania OWD. Niektóre ze specjalizacji wymagają posiadanie stopnia nurka zaawansowanego AOWD.


Nurkowanie w Hurghadzie możesz połączyć z nauką wybranej specjalizacji nurkowej. Nurkujesz rekreacyjnie a jednocześnie rozwijasz się w temacie, którym jesteś zainteresowany.

Niektóre specjalizacje nurkowe doskonale łączą się z programem kursu AOWD - na przykład doskonalenie pływalności czy nurkowanie na nitroksie.

Jedyne Twoje zadanie to określić co najbardziej interesuje Cię w danej chwili w nurkowaniu i zacząć zgłębiać temat!Specjalizacje nurkowe w centrum nurkowym w Hurghadzie:

Specjalizacje nurkowe dostępne po ukończeniu podstawowego kursu nurkowania OWD PADI:

Specjalizacje nurkowe dostępne po ukończeniu kursu nurka zaawansowanego AOWD PADI:


Specjalizacje nurkowe PADI a stopień Master Scuba Divera

Doświadczeni nurkowie, którzy posiadają:

  • 5 specjalizacji nurkowych PADI
  • kurs Rescue Diver PADI (lub z innej organizacji nurkowej)
  • 50 zalogowanych nurkowań

mogą aplikować do PADI o nadanie stopnia Master Scuba Divera - najwyższego stopnia w nurkowaniu rekreacyjnym.Kursy nurkowania prowadzone są przez doświadczonych polskich instruktorów w 5-cio gwiazdkowym centrum PADI w Hurghadzie (Egipt).

Specjalizacje PADI - nurkowanie Hurghada
Specjalizacje PADI - nurkowanie Hurghada

  
PADI CDC